Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

🌻🌼🌸🌷💐🌺🌞🌿🌳🌈 „…Stare wierzby nachyliły miękkie bazie ponad kwiatkiem: Gdzie jest wiosna? Powiedz, miły, czyś nie widział jej przypadkiem?…” Świętując pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, uczniowie klas 1 - 3 wybrali się na spacer w poszukiwaniu utęsknionej wiosny. Spacerując, obdarowywaliśmy przechodniów własnoręcznie wykonanymi laurkami. Był to dzień obfitujący w moc wiosennych wrażeń, zarówno tych o charakterze muzycznym, kiedy wspólnie śpiewaliśmy piosenkę, jak i plastycznych - kiedy łącząc klasowe siły, wykonaliśmy plakaty zdobiące wnętrza naszych sal lekcyjnych. Witaj, piękna wiosno! 🌻🌼🌸🌷💐🌺🌞🌿🌳🌈

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.