Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Rozgrzewka na linowej piramidzie, to był dopiero początek wspaniałej zabawy.
Jeszcze nigdy nie bawiłem się tak dobrze - odpowiada Michał z klasy VI d. Ścianki wspinaczkowe są super, na pewno jeszcze kiedyś tu wrócę - stwierdza Lena.

Środek tygodnia był dla wielu uczniów z klasy IV b, V c i VI d dniem pełnym wrażeń. Zaczęło się od rozgrzewki na linowej piramidzie, następnie uczniowie kl. VI d poznawali podstawowe techniki bulderingu na ściance wspinaczkowej w klubie wspinaczkowym Murall. Kolejną atrakcją była kultowa wystawa klocków LEGO w Galerii Metropolia. Konstrukcje z klocków zapierały dech w piersiach. Popularnością zwiedzających cieszył się samochód Badmana oraz wizerunek samego bohatera - każda konstrukcja 1:1. Kolejnym ciekawym doświadczeniem była wystawa interaktywnych obrazów. Kto zdecydował się na zabawę, stawał się częścią sztuki i tym samym dał się ponieść iluzji. Spacer po gdańskiej Starówce był owocny, ponieważ wśród tłumu spacerowiczów zostały wyłuskane znane influencerki.

Po prostu nie wierzę, że zrobiłam z nimi selfika - chwali się Karolina.

Do tej pory obserwowałam ja na ich kanale - z wypiekami na twarzy donosi Patrycja.

I jak tu nie zaliczyć tego dnia do udanych.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.