Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

🎭Młodzi artyści w spektaklu pt.: "Miałem sen" poruszyli problem uzależnienia od gier komputerowych oraz pokazali konsekwencje spędzania całego wolnego czasu przed ekranem komputera. Słowa głównego bohatera: "Wspomnień się nie kupuje, wspomnienia się zbiera" skłoniły widzów do refleksji na temat upływu czasu i mądrego nim gospodarowania. Przedstawienie "Miałem sen" z uwagą obejrzeli również rodzice uczniów, którzy przyjęli nasze zaproszenie tydzień temu. 👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦

Wszyscy przekonaliśmy się, że językiem teatru można wypowiadać się na naprawdę ważne tematy.

Gratulujemy całemu Zespołowi udanego występu i czekamy na kolejne przedstawienia. 😊😍💖

Dziękujemy absolwentom SP11: Kornelii Maruszak, Mateuszowi Krause oraz Magdalenie Zielińskiej za gościnny ich występ w tym spektaklu. 💖💖💖

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.