Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
14 grudnia w naszej szkole odbyło się pierwsze (i na pewno nie ostatnie) rodzinne kolędowanie. Wspaniały wieczór, który zgromadził wszystkie pokolenia naszej społeczności szkolnej, był wspaniałą okazją do zaprezentowania wielu talentów wokalnych. Otwarcia wieczoru dokonała Pani Dyrektor SP 11 Katarzyna Jankowska, która była pod wrażeniem poziomu występujących wokalistów. Na scenie pojawili się soliści, wśród których byli uczniowie szkoły, rodzice, nauczyciele, a nawet absolwenci. Repertuar zadowalał wszystkie zmysły. Były utwory wesołe, do których śpiewania włączyła się cała widownia, ale i był czas zadumy i refleksji. 
Dziękujemy całej społeczności JEDENASTKi, że tak licznie odpowiedziała na nasze zaproszenie! Na pewno powtórzymy to piękne przedsięwzięcie, więc serdecznie zapraszamy do nas za rok! 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.