Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Nowoczesne technologie 🎧💻są wszechobecne w dzisiejszym świecie, a najlepiej radzą sobie z nimi nasi uczniowie! Na lekcjach języka angielskiego 🇬🇧 wykorzystują technologie do uczenia się wykonując interaktywne zadania, rozwiązując QUIZY czy oglądając animacje gramatyczne. Ostatnio jednak, uczniowie klasy IVB postanowili pójść o krok dalej i spróbować swoich sił w tworzeniu zadań online dla swoich kolegów i koleżanek z grupy 💪
Kilkoro z nich przygotowało QUIZY w aplikacji Kahoot! i poprowadziło fragment lekcji wcielając się w rolę nauczyciela - Och! jaki ten fotel nauczycielski był wygodny! Świetnie poradzili sobie z tym zadaniem i brawo dla nich, za własną inicjatywę oraz motywację do dodatkowej pracy 👏👏👏

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.