Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ramach ogólnopolskiego projektu "Angielski jest funtastyczny" uczniowie klas 3. wykonali zadanie 1 pod tytułem "Cukierek albo psikus", ktore miało na celu dostarczenie informacji na temat wybranego święta obchodzonego w krajach anglojęzycznych. W trakcie zajęć obejrzeliśmy film przybliżający nam postać Św. Patryka, stworzyliśmy słowniczek obrazkowy, zagraliśmy w 2 gry językowe i zajęliśmy się rozwiązywaniem quizów. To była lekcja pełna emocji. ☘️ 🌈

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.