Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Cała społeczność Jedenastki tradycyjnie świętowała dziś Imieniny Koziołka Matołka. Przypomnieliśmy sobie, jak niezwykłym pisarzem był Kornel Makuszyński i dumni z przynależności do klubu szkół kornelowskich, zaśpiewaliśmy nasz hymn. 

Pisarz "ze słońcem w herbie" przesłał nam do wykonania intrygujące zadania. Musieliśmy wykazać się dokładnością, przygotowując koziołkowe maski. Wyszukiwaliśmy i wyklejaliśmy z powycinanych z gazet tytuły utworów naszego patrona. Wiemy, co Koziołek Matołek robiłby w Jedenastce. Rozszyfrowaliśmy sekretną wiadomość od Szatana z siódmej klasy oraz nagraliśmy turystyczną propozycję wyjazdu w świat z Bohaterem z bródką.

Zadowolony Solenizant słodko podziękował wszystkim swoim gościom 😉

Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.