Nasza szkoła wzięła udział w II edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Angielski jest fun-tastyczny”. Celem nadrzędnym tego projektu było pokazanie naszym uczniom jak ważna jest znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach. W tym celu wspólnie wykonaliśmy szereg zadań:

1.  Cukierek albo psikus: Zorganizowaliśmy w szkole Pumpkin Race i świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka. Przeprowadziliśmy Dzień Języka Angielskiego.
  2.  Gazetka – stworzyliśmy gazetkę wybranego kraju anglojęzycznego
  3.  Kącik książki- stworzyliśmy kącik z książkami i grami w języku angielskim
  4.  Bajkowe Czary Mary: wspólnie obejrzeliśmy Grincha i wykonaliśmy kartę pracy, Romeo and Juliet z okazji urodzin Williama Shakespeara i stworzyliśmy komiksy do filmu.
  5.  Book about me- wykonaliśmy lapbooka o sobie.
  6.  A Card to the Royal Family- stworzyliśmy i wysłaliśmy kartki wielkanocne do Rodziny Królewskiej
  7.  I can play- stworzyliśmy i zagraliśmy w szereg gier na wordwallu i learning apps.
  8.  The Crown- odwzorowaliśmy i udekorowaliśmy koronę królewską.