dwnld1497754574 800x533

Prezydent RP Andrzej Duda odznacza naszą uczennicę Antonina MARTUSZEWSKĄ za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego
MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

Prezydent Andrzej Duda odznaczył w poniedziałek "bohaterów czasu pokoju" - osoby, które wykazały się odwagą niosąc pomoc innym, narażając swoje bezpieczeństwo. Ich postawę określił "dowodem humanizmu i człowieczeństwa", dziękował za "szlachetność".

Podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda powiedział, że wyróżnił "bohaterów czasu pokoju, ludzi którzy nieśli pomoc bliźnim, współobywatelom, nie zważając na własne interesy i bezpieczeństwo, wykonując służbę".

5 minuta - Prezydent RP Andrzej Duda odznacza naszą uczennicę Antonina MARTUSZEWSKĄ za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

Czytaj oryginalny artykuł