Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ogromne, płynące z serca podziękowania dla wszystkich wspaniałych Uczniów i Rodziców Naszej Szkoły, Dyrekcji, Nauczycieli, wszystkich Pracowników i każdego z osobna, kto choćby w małej części przyczynił się do zebrania ogromnej liczby, bo aż 79 ogromnych paczek. Nie sposób nie wspomnieć tu o wyjątkowych ludziach – sponsorach, którzy zakupili dla Naszej Rodziny opał, nową lodówkę oraz nowe materace dla Dzieci. Liczba paczek i rozmiar Akcji przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, o czym mogą się Państwo przekonać sami, oglądając dołączone zdjęcia. Cóż więcej poza słowem

D Z I Ę K U J Ę

można dodać – chyba jedynie to, że znowu mogliśmy przekonać się o tym, że Nasza Szkoła ma wsparcie SZLACHETNYCH LUDZI. Dlatego właśnie bez ogródek możemy powiedzieć, że jest najlepsza.

Jesteśmy z Państwa dumni!

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.