W konkursie wzięła udział ogromna ilość uczniów SP. Komisja postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników. Każdy rzeźbiarz, na najbliższym apelu, otrzyma immunitet zwalniający z obowiązku posiadania mundurka szkolnego w wybranym przez siebie dniu oraz drobną słodycz.

Oto lista nagrodzonych:

Klasa 1d SP, Dawid Szwaradzki- 1d, Patryk Górski- 1b, Amelia Narwojsz- 1a, Filip Czerepski- 1c, Natalia- 1c, Kacper Rutyna- 1a, Ania Gliwa- 1d, Lena Żak- 1d, Klara Blicharz- 1a, Maja Jakubek- 1a,  Wiktoria Machajewska- 1c, Wiktoria S.- 1c, Szanel Ciepłucha- P24, gr.8, Pola Wiśniewska- P24, gr.8,  Lena O.- P24, gr.8, Lena Woźnicka- 2a, Daniel Rokita- 2a, Daniel Grygrowski- 2a, Oliwier Pietras- 2a, Adam Ciechanowicz- 2a, Hania Pocałujko- 2a, Gabrysia Wróbel- 3e, Paweł Ordu- 3a, Zofia Grunwald- 3e, Wiktoria Słabkowicz- 3b, Maja Wiśniewska- 3a, Hania Kondratowska- 3c,

Antek Kondratowski- 3c, Maja Biskup-3e, Kornelia Maruszak- 3e, Mikołaj Ciach- 3b, Wojciech Stefanowicz- 3a, Hubert Sielicki- 3d, Paulina Zybińska- 3b, Paulina Zielke- 3c, Daniel Leśniewski- 3a, Kinga Krupa- 3a, Szymon Charytoniuk-4b, Dawid Czenkusz- 6a, Tomasz Derlukiewicz- 7b, Jacek Zyra- 6a, Nikita Ciepłucha- 4b, Fabian Romańczuk- 6a, Karol Bobrowicz- 4a, Jessica Kobus- 7b, Wiktoria Siwko- 5a, Gracjan Łazarski- 6a.

Było kilka ciekawych prac, które nie posiadały właściciela. Szkoda…

Dziękujemy rzeźbiarzom i ich rodzinom za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w innych konkursach- nauczyciele języka angielskiego.