Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
 
Klasa Va rozpoczęła ostatnio swoją lekcję języka angielskiego dość nietypowo. Otóż, w klasie na uczniów czekało tajemnicze pudło. Jak się potem okazało w pudle znalazły się różne przedmioty z gabinetu j. ang. i żeby je z niego wydostać należało zadać pytania z użyciem struktur there is / there are. W ten podstępny sposób Pani Magda chciała nakłonić uczniów do odświeżenia swojej wiedzy na ten temat! Po oględzinach gabinetu uczniowie fantastycznie spisali się odgadując prawie wszystkie rzeczy z pudła. Nie udało się tylko domyślić, że do pudła wskoczyło mydło do rąk! 

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.