Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 99 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości wszyscy gimnazjaliści uczcili, uczestnicząc w uroczystej akademii. Z tej okazji młodzież zaprezentowała bardzo nastrojowy i skłaniający do refleksji montaż słowno-muzyczny zatytułowany „Pociąg do wolności”. Słuchając poezji oraz pięknych patriotycznych pieśni wszyscy odbyliśmy pewnego rodzaju emocjonalną podróż po przeszłości. Dzięki informacjom historycznym przypomnieliśmy sobie, jak długa i bolesna była droga Polaków do wolności. Tym mocniej i wymowniej zabrzmiały słowa piosenki finałowej - „Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem”.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.