Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 od zeszłego tygodnia mają okazję uczyć się języka w jeszcze bardziej nowatorski i atrakcyjny sposób, a wszystko to za sprawą zakupionej przez szkołę tablicy interaktywnej w ramach ogólnopolskiego programu „Aktywna Tablica”. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom zajęcia stają się zróżnicowane, a uczniowie jeszcze bardziej aktywizowani do nauki.
Na twarzach dzieci widać teraz jeszcze więcej zapału do pracy, motywacji oraz radości. A to przecież jest najważniejsze! Sprzęt został wielokrotnie przetestowany przez uczniów i wszyscy zgodnie przyznali mu 6+! Interaktywne memory, krzyżówki, ćwiczenia gramatyczne czy inne zadania okazały się porywać wszystkich do działania. Dzięki temu bez nudy powtarzamy słownictwo, ćwiczymy gramatykę czy kształcimy umiejętność czytania i słuchania w obcym języku.
Szeroki wybór dostępnych aplikacji online i nie tylko pozwala na indywidualizację procesu uczenia się uczniów i dobieranie różnorodnych metod i form pracy rozwijających wszystkie ich uzdolnienia.
Serdecznie zapraszam do galerii zdjęć, one najlepiej odzwierciedlają radość i euforię!

Magdalena Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.