Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W środę, 15 listopada uczniowie z klasy 3 b byli w teatrze, ale tym razem nie na przedstawieniu. Poznawali teatr od kulis. Mogli zobaczyć np. pracownię plastyczną, w której przygotowuje się scenografie, pracownię krawiecką, w której Panie krawcowe "wyczarowują" piękne kostiumy, charakteryzatornię, garderoby aktorów... Byli świadkami montowania scenografii. Mogli nawet sprawdzić swoje zdolności aktorskie przebierając się w kostium kota lub mewy. Zapadnia, inspicjent, proscenium czy foyer, to już nie są dla nich obce słowa... 
Dziękujemy Panu Januszowi i innym pracownikom teatru za możliwość uczestniczenia w tak pouczającej wycieczce.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.