Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

​Klasa III D wzięła udział w cyklu zajęć z udzielania pierwszej pomocy w ramach programu dla szkół "Ratujemy i uczymy ratować" organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zajęcia miały na celu naukę udzielania pierwszej pomocy, zachowania w sytuacji zagrożenia życia. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie tematem i z wielkim zaangażowaniem podejmowali wszelkie działania mające na celu niesienie pomocy innym. Uczniowie objęci tym szkoleniem już od najmłodszych lat uczą się odpowiedniego zachowania w obliczu wypadku, potrafią wezwać prawidłowo pomoc oraz wykonać najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej. Uczą się odpowiedzialności za siebie i innych.

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.