Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Nagrodziliśmy prymusów

9 lutego 2018 roku był w naszej szkole świętem całej społeczności. W tym dniu zostali nagrodzeni uczniowie, którzy zasłużyli na miano prymusa.

Jak co roku była to okazja do spotkania się rodziców, uczniów, nauczycieli. Uroczystość uświetniły występy artystyczne dzieci ze szkoły podstawowej, które zaprezentowały żywiołową sambę. Gimnazjaliści popisali się kabaretową wersją Kopciuszka. Artyści zebrali gromkie brawa, a „no”, czyli najważniejsza kwestia tytułowej postaci, weszła na trwałe do słownika szkolnego ( oby nie!).

Jednak najważniejszym punktem programu było naturalnie wystąpienie prymusów, którzy z radością i dumą odbierali z rąk dyrekcji szkoły listy gratulacyjne. Wszystko tego dnia było prezentem dla nich i wyrazem uznania dla ich wytrwałej pracy. Szczególnie wyróżniono  trzy  superprymuski:  Michalinę Majewską z kl. III f, Natalię Witkowską z kl. III a, Karolinę Gorczyńską z kl. V a.

Miłym zakończeniem wieczoru był wspaniały tort, który widowiskowo wjechał do auli. Słodki poczęstunek i zdjęcia „na ściance” uwieńczyły naszą uroczystość.

ozio_gallery_nano