Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 8 grudnia Szkolne Koło PTTK „Czarne stopy” uczestniczyło w rajdzie mikołajkowym — Bażantarnia 2018 r. Mimo nocnych opadów deszczu o 8.00 rano przed szkołą stawili się niezawodni jak zwykle uczestnicy wypraw rajdowych. Tym razem pokonaliśmy nową trasę liczącą 13 km od pętli tramwajowej Nad Jarem przez ogrody działkowe, leśniczówkę Dąbrowa, osiedle Dąbrowa i szlak czerwony i czarny w Bażantarni na boisko z wiatami. Tam czekało na Nas ognisko z kiełbaskami i Mikołaj z prezentami. Wszyscy miło spędziliśmy sobotnie przed południe.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i zapraszamy na rajd zimowy, który odbędzie się w lutym.

Łucja Gniady, Sebastian Kutra i Andrzej Derenda

 

ozio_gallery_jgallery

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.