Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Już po raz 48 odbył się OGÓLNOPOLSKI ZŁAZ ŚLADAMI ŻOŁNIERZY POWSTANIA LISTOPADOWEGO do Fiszewa. 22 lutego 2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym rajdzie organizowanym przez PTTK Elbląg, Jak zwykle pogoda (choć wiało dość mocno) i humory dopisały uczestnikom. Dość liczną grupą (26) udaliśmy się do Fiszewa, (trasa liczyła 10 km) gdzie odbyły się uroczystości upamiętniające tragiczne wydarzenia 27 stycznia 1832 r. Pod pomnikiem ofiar odbyły się krótkie przemówienia, modlitwa, złożenie wieńców, kwiatów. Następnie udaliśmy się do szkoły w Gronowie Elbląskim. Tutaj poczęstowani zostaliśmy pyszną, ciepłą grochówką.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i miłośników pieszych wędrówek na następny rajd, który odbędzie się w kwietniu.

Opiekunowie: Łucja Gniady, Andrzej Derenda i Sebastian Kutra

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.