Szkolne koło turystyczne

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W sobotni poranek 7 grudnia 2019r spod Szkoły Podstawowej nr 11 rusza drużyna "Czrnych Stóp" na klojny swój rajd. Tym razem uczestniczyliśmy w 16 Złazie Mikołajkowym Bażantarnia 2019. Trasa rajdu wiodła ELBLĄG ul. OGÓLNA (PĘTLA TRAMWAJOWA) - ul. Okrężna - leśna droga - szlak czerwony - Dąbrowa - szlak niebieski - BAŻANTARNIA POLANA BOISKO.
Jedyną rzeczą, jaka nie dopisała uczestnikom rajdu była pogoda. Deszcz i wiatr nie pokrzyżował jednak planów najwytrwalszym piechurom. Około 12.00 doszliśmy na polanę w Bażantarni gdzie czekało na nas ognisko, przy którym chociaż trochę można było się ogrzać i wysuszyć (kiełbaski już tak nie smakowały jak w tamtym roku). Pokazał się również Mikołaj, od którego uczestnicy otrzymali słodki upominek.
Nie zrażajmy się jednak pogodą panującą na zewnątrz; ważna jest pogoda ducha, którą rajdziaki zawsze mają pozytywną.

Najlepiej sobotni rajd oddają słowa piosenki:

"Niech tam leje, niech tam wieje  Ja się bawię, ja się śmieję..."

Pozdrawiamy Wszystkich wytrwałych i zapraszamy na zimowy rajd, który odbędzie się po feriach.

Opiekunowie Ł. Gniady, S. Kutra, A. Derenda

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.