WOŚP 2019

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego otrzymaliśmy dyplom dla zespołu projektowego "Przyjaciele kwietnej łąki" ze Szkoły Podstawowej nr 11 za zrealizowanie ekologicznego projektu ekologicznego w ramach udziału w ogólnopolskim programie CEO Ekologiczna Szkoła. Efekty naszej pracy można obejrzeć w galerii zdjęć lub na żywo, przed szkołą, gdzie zamieniliśmy fragment trawnika w łąkę kwietną i umieściliśmy tam stworzone przez nas domki dla owadów. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy tworzyli tak zaangażowany w działania na rzecz przyrody zespół 😀

Ostatnie spotkania grupy projektowej „Przyjaciele kwietnej łąki”

Za nami ostatnie spotkania grupy projektowej „Przyjaciele kwietnej łąki” działającej w ramach uczestnictwa Szkoły w programie CEO Ekologiczna Szkoła. Wspólnie z grupą chętnych uczniów z klas piątych i szóstych wykonaliśmy szereg prac, które polegały m.in.  na zastąpieniu fragmentu trawnika łąką kwiatową oraz przygotowywaniu domków dla owadów, które zostały umieszczone w jej sąsiedztwie.  Uczniowie wypełnili również ankietę, podsumowującą naszą pracę w tym roku szkolnym. Najlepszą, pozytywną oceną realizowanego projektu jest chęć jego kontynuacji w przyszłym roku przez uczniów 

Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Naszej Szkoły po raz kolejny udowodnili, że los naszej planety nie jest im obojętny ❤🌎❤

W piękne, słoneczne popołudnie grupa chętnych uczestników, wzięła udział w V edycji ogólnopolskiej akcji Sprzątamy dla Polski. Sprzątając tereny zielone 🌱🌿 należące do terenów Spółdzielni Mieszkaniowej Nad Jarem oraz segregując zebrane odpady 💪  pokazaliśmy, że zależy nam na czystym środowisku. Serdecznie dziękujemy 👍 za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że w każdym kolejnym roku będzie nas coraz więcej 😁

 

 

 

W dniach 17-21 kwietnia odbywał się w SP11 ECO TYDZIEŃ. W trakcie lekcji, przerw a także zajęć pozalekcyjnych, często terenowych, zgłębialiśmy swoją wiedzę na temat ekologii oraz ochrony przyrody. Wszystkie działania odbywające się w trakcie tygodnia nauki zostaną opisane i pozwolą nam ubiegać się o certyfikat Szkoły Przyjaznej Środowisku🌍🌿🌱

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w aktywności ubiegłego tygodnia. Zachęcamy do obejrzenia filmiku, który podsumowuje jak wiele działo się w Naszej Szkole 💚

 

Eco Tydzień - Dzień Piąty

W ostatnim dniu Eco Tygodnia, który odbywał się w SP 11, chcieliśmy uczcić międzynarodowy Dzień Ziemi, przypadający w tym roku w sobotę, 22 kwietnia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Naszych uczniów quizy wiedzy o Ziemi i ochronie środowiska. Chętne drużyny z klas I-III mogły sprawdzić swoją wiedzę, wykorzystując do tego celu metodniki oraz aplikację wordwall. Konkurs dla klas IV-VIII odbywał się na przerwach i również przeprowadzony został z wykorzystaniem narzędzi TIK. Wśród uczniów IV-VI zwyciężyli uczniowie klasy 5.c: Jakub Okulewicz oraz Nikodem Kurowski. W klasach VII-VIII najlepsza okazała się drużyna z klasy 8.b w składzie Bartosz Mytych, Jan Siółkowski oraz Krzysztof Matwiejczyk.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.