Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Nasza zeróweczka szkolna przystąpiła do ogólnopolskiego projektu propagującego regularne czytanie książek wśród przedszkolaków: "Mały miś w świecie wielkiej literatury".

Naszej klasowej maskotce, misiowi, drogą głosowania, dzieci nadały imię MILUŚ.😁🤩👍 Miś, odwiedził już dom Dominika. Tam przeczytano mu, wraz z rodzicami, ciekawą książkę. W ten weekend będzie gościem u Bartusia. Dzieci w specjalnym dzienniczku ilustrują treść przeczytanej misiowi książki. Miś podróżnik wydaje się być bardzo zadowolony z faktu, że spędzi ten rok szkolny w zeróweczce. Codziennie jest noszony, przytulany i uczestniczy w codziennych zabawach przedszkolaków.

Pani Jesień była bardzo zajęta, by móc nas odwiedzić osobiście. Nagrała dla dzieci wiadomość multimedialną, którą obejrzeliśmy z dużym entuzjazmem.🍁🍃🍂 Na zaproszenie rodziców Bruna, uczestniczyliśmy w lekcji pływania. Zabawy na basenie były fantastyczne, przeprowadzone z profesjonalizmem i dużą energią. Dzieci były zachwycone. Spędziliśmy wspólnie wspaniały czas. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY. 🏊‍♂️🏊‍♀️🤩😍😘 Korzystaliśmy z pięknej aury za oknem, bawiąc się na placach zabaw, chodząc na spacery. Za nami intensywny tydzień. Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia!

ozio_gallery_nano

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.