Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu dbaliśmy o naszą formę ćwicząc na sali oraz na dworze. Chodziliśmy wspólnie na spacery. Uczyliśmy się rozpoznawać liście poszczególnych drzew w parku. Przygotowaliśmy smaczne i zdrowe koktajle owocowe 🍓🍌🍎🍏🍐. Uczestniczyliśmy w zabawach, dzięki którym poznaliśmy lepiej literę A. Nie zabrakło aktywności plastycznej, muzycznej i konstrukcyjnej. Integrowaliśmy się w salach zabaw Kuldomku. Mamy przecież zawsze bardzo dużo energii.😅 Dziękujemy Paniom za serdeczne przyjęcie i ciekawe zajęcia ruchowe!💃🕺🤹‍♂️🤹‍♀️

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.