Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W zeróweczce szkolnej działo się naprawdę dużo ciekawych rzeczy w przeciągu ostatnich 4 dni.👌 Odwiedziła nas Pani Angelika, sędzia szachowy, aby uczyć nas podstaw gry w szachy.
Odwiedziliśmy centrum ratownictwa medycznego. Wiemy już na czym polega praca ratownika medycznego. Dziękujemy Panu Markowi za zaproszenie i serdeczne przyjęcie przedszkolaków! Było to niezwykle interesujące spotkanie.😊😍
Poznawaliśmy lepiej figury geometryczne, uczyliśmy się nowych piosenek i zabaw ruchowych.🎶🎵
Nie zabrakło aktywności plastycznej oraz warsztatów artystycznych. Świętowaliśmy "Dzień dyni": były wspólne zabawy językowe z Panią Mirką. Dziękujemy za te energetyczne zajęcia z j.angielskiego! Bardzo nam się podobało, czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie. Nowe gry, mini-dyskoteka i moc nowych pomysłów na kolejne, wspólne spędzanie czasu.
Do zobaczenia w poniedziałek 😀

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.