Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Nasze zuchy uczestniczyły w balu mikołajkowym, który odbył się na hali widowiskowo-sportowej przy ul.Grunwaldzkiej. Nie zabrakło konkursów, tańców, zabaw, w towarzystwie dzieci z innych elbląskich przedszkoli. W naszej sali, przy pomocy mapy św. Mikołaja szukaliśmy dziś ukrytych słodkich prezentów. :) Chyba byliśmy grzeczni, bo św. Mikołaj ofiarował nam też kilka nowych zabawek do naszej sali.😊😏 W tym tygodniu, na zaproszenie filii nr 3 biblioteki elbląskiej, wzięliśmy udział w literackich mikołajkach. Wykonaliśmy samodzielnie prace plastyczne o tematyce świątecznej. Był to także czas na wspólną zabawę i rozgrywki planszówkowe. 🎲

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.