Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ten tydzień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń.
Obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia w filii nr 3 biblioteki elbląskiej (25.11). Poznaliśmy prawdziwą historię Teddy Bear. Nie zabrakło ciekawych zabaw,oraz degustacji miodu :-)
Kontynuujemy naukę gry w szachy. Ćwiczymy tym samym naszą uwagę, cierpliwość oraz umiejętność logicznego myślenia.
Odwiedził nasz oddział przedszkolny Pan Mariusz, Tata Zosi, wraz z Panem policjantem i studentami Administracji bezpieczeństwa publicznego z PWSZ. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w warsztatach z daktyloskopii. Dowiedziały się do czego służą: poduszka, folia daktyloskopijne oraz proszek daktyloskopijny (argentorat). Poznaliśmy tajniki technik pobierania odcisków linii papilarnych od osób mogących mieć związek z jakimś zdarzeniem przestępczym. Dzięki specjalnemu urządzeniu identyfikowaliśmy także odciski butów. Dzieci miały wiele pytań nt. pracy policjanta. To były fantastyczne zajęcia, za które bardzo dziękujemy 😘 Wszyscy byli zachwyceni🤗

Odwiedził nas również Pan plastyk, aby opowiedzieć nam nt. sztuki abstrakcyjnej. Przedszkolaki wykonały samodzielnie ciekawe prace plastyczne.
Zaczynamy przygodę z kodowaniem. Pierwsze rysunki odszyfrowane zostały bardzo sprawnie.🦁🐯😀👏
Dziękujemy uczennicom klasy 7 c: Maji i Wiktorii za przeprowadzenie zabaw andrzejkowych. Jesteśmy bardzo wdzięczni uczniom klasy 6 c za to, że regularnie odwiedzają nasze maluchy, aby czytać im piękne i mądre opowiastki. Wspaniale jest mieć także takich starszych, opiekuńczych kolegów.😍😍😍
W ciągu ostatnich dni nie zabrakło zabaw matematycznych, językowych i muzyczno-ruchowych.

Udanego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.