Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu zabawki z sali oddziału przedszkolnego mają wakacje 🏖. Odpoczywają z dala od przedszkolaków. Dzieci same tworzą gry planszowe, konstruują zabawki z darów jesieni, kartonów, opakowań po jajkach, korkach etc. Jesteśmy ekologiczni i kreatywni. Za nami pierwszy dzień tego wyzwania. Bawiliśmy się m.in. w konduktora biletów w pociągu pkp, kino, sklep, budowaliśmy bazy, były zabawy ruchowe przy użyciu taśmy i papieru toaletowego 😂 Kto by pomyślał, że tak niewiele potrzeba dziecku do świetnej zabawy. Najważniejsze jest dobre towarzystwo! Razem się nie nudzimy! Zobaczcie sami: może się ktoś zainspiruje naszymi pomysłami 😉
Pozdrawiamy serdecznie! Przed nami kolejne dni pod znakiem zabawek stworzonych przez nasze pracowite rączki! 😘

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.