Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dalszym ciągu wykorzystujemy dary natury do prac plastycznych, samodzielnie wykonujemy nasze zabawki.
Dzieci, pracując w grupach, same wymyśliły scenariusze, inscenizację, zrobiły dekoracje oraz kukiełki do spektakli, które rozbawiły nas do łez. Stworzyliśmy nasz własny kanał przyrodniczo- informacyjno-muzyczny "Sowie trele elemele" 😆 w, którym dzieci prowadziły transmisje na żywo m.in. z elbląskich parków i lasu. Zobaczcie sami, jak dobrze można się bawić, jeśli tylko użyje się wyobraźni, trochę liści, kartonu, kleju i nożyczek!

Pozdrawiamy serdecznie :-)

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.