Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W tym tygodniu wzbogacaliśmy nasze wiadomości nt. jesiennych owoców, warzyw, przetworów, zróżnicowanych, zbilansowanych posiłków oraz zdrowego trybu życia.
Dzieci wykonały prace plastyczne, była burza mózgów, zadania do wykonania w grupie oraz w parach, degustacja domowych konfitur 😋. Nasze zuchy samodzielnie wykonały swoje kanapki - wszystkie zostały zjedzone. Nie został po nich nawet okruszek! 🤫👏 Staramy się być coraz bardziej samodzielni w czynnościach higieniczno-porządkowych. Mieliśmy przy tym dużo dobrej zabawy.

Zobaczcie sami 😀 Jestem bardzo dumna z postępów dzieci.

Wychowawczyni 🤗

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.