Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzieci z oddziału przedszkolnego, z niecierpliwością wyczekują nadejścia kolejnej pory roku. Wykonaliśmy plakat Pani Wiosny, liczne prace plastyczne, mając nadzieję, na wyższe temperatury za oknem i więcej słońca.

Bawiliśmy się w sklep, dokonywaliśmy obliczeń na tekturowych monetach 😊, rozmawialiśmy o wiosennej roślinności oraz zwierzętach budzących się ze snu zimowego, a także o porządkach, obowiązkach domowych przedszkolaków. W trakcie spacerów szukaliśmy pierwszych zwiastunów wiosny. Marcowa pogoda jest jednak w tym roku bardzo kapryśna...☀️⛄ doglądamy pierwszej w tym roku hodowli fasoli oraz bacznie śledzimy życie bocianów z Niemiec, z Lindheim. Bociania para jest teraz na etapie dokonywania ulepszeń w swoim gnieździe. Czekamy także na przylot bocianów do gniazda pod Sokółką - zachęcamy pozostałe dzieci do obserwowania bocianów za pośrednictwem YouTube i kamerek przesyłających transmisję na żywo 24h/7.

Życzymy wszystkim udanego końca tygodnia!

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.