Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Nie po raz pierwszy w tym roku szkolnym, dzieci z oddziału przedszkolnego SP 11 oczyściły teren szkolny z różnego rodzaju odpadów. Dzieci w bardzo świadomy sposób dokonywały segregacji znalezionych przedmiotów. Trudno im zrozumieć, że większość z tego co znaleźliśmy, zostało wyrzucone przez osoby dorosłe. Zgodnie obiecali, że oni nie będą postępować w ten sposób i chcą chronić przyrodę. Regularnie do naszych prac plastycznych używamy materiałów recyklingowych. Nasze ekostworki będą nam przypominać o dobrych nawykach.

Bądźmy dumni z naszych dzieci i dawajmy im przykład własną osobą, jak dbać o najbliższe otoczenie.
Zerówkowicze, ja jestem z was bardzo dumna!👍👏

Wychowawczyni

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.