Uwaga: Ta strona internetowa zawiera system ułatwień dostępu. Naciśnij klawisze Control-F11, aby dostosować stronę internetową dla osób niedowidzących, które korzystają z czytnika ekranu; Naciśnij klawisze Control-F10, aby otworzyć menu ułatwień dostępu.
Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Na co dzień staramy się żyć zdrowo i sportowo. Dbamy, aby w naszych kanapnikach znajdowała się porcja warzyw i owoców. Spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu, jeśli tylko pozwala na to aura.

Staramy się zachęcać do aktywnego spędzania czasu także naszych przyjaciół i członków rodziny. Chodzimy na wspólne spacery do parku, jeździmy na rowerach, rolkach i hulajnogach. Dziś, na drugie śniadanie, wykonaliśmy przepyszne, bogate w witaminy napoje owocowe💪

 

dummydummydummy
dummydummydummy
ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.