Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzisiejsze przedpołudnie dzieci spędziły na zajęciach bibliotecznych. Zapoznały się z księgozbiorem biblioteki, dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, jakie obowiązują zasady, gdy zostaje się czytelnikiem i otrzymuje własną kartę biblioteczną. Poznały historię niesfornego kogucika Kurka-Czupurka, szukały odpowiedzi na wiosenne zagadki. Wykonały pracę plastyczną techniką origami. Dzieci wyraziły chęć ponownej wizyty w bibliotece, by móc wypożyczyć książki, które je dzisiaj zainteresowały oraz móc pograć w planszówki. Po warsztatach znalazł się także czas na wspólną zabawę oraz harce na pobliskim placu zabaw 😁

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.