Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzieci wystąpiły w krótkim montażu taneczno-wokalnym, który wycisnął niejedną łzę z oczu mam. Dzieci śpiewały i posługując się językiem migowym ilustrowały treść piosenek. Rodzice także poznali kilka słów w języku migowym. Na moment przenieśliśmy się do czasów zabaw naszych rodziców, by bawić się w przeciąganie liny i skakać przez kręconkę. Na koniec dzieci przy udziale rodziców ozdabiały płócienne torby, które są praktyczną i piękną pamiątką wspólnego czasu spędzonego podczas warsztatów.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.