Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Obejrzeliśmy papierowy teatrzyk Kamishibai pt.: "Gąsienica". Przećwiczyliśmy na sobie, jak wygląda cykl rozwojowy motyla. W sali bibliotecznej poszukiwaliśmy szablonów, by za ich pomocą zakodować treść opowieści. Wykonaliśmy prace przedstawiające etapy życia motyla. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych prac. Na koniec nie mogło zabraknąć zabaw interaktywnych. Wszystkie dzieci wykazując się spostrzegawczością i zwinnością świetnie radziły sobie w odczarowywaniu smutnych buziek, ale to Wojtuś rozbił bank zdobywając największą liczbę punktów 👏.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.