Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 27 maja w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Igrzyska Przedszkolaka pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Tej fantastycznej imprezie przyświecał szczytny cel: kierowanie dzieci ku olimpijskim wartościom takim jak: szacunek, przyjaźń, dążenie do doskonałości oraz uczciwych zasad gry fair play.

Wychowankowie pobliskich przedszkoli mieli okazję do wspaniałej zabawy w duchu sportowych rozgrywek. W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami. Dzieci otrzymały upominki za ich wzorową, sportową postawę oraz dyplomy z rąk Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor SP 11. Brawo młodzi sportowcy! Brawa dla naszej zeróweczki! 🧡💚💛💜👏

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.