Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

To nietypowe święto było okazją do przybliżenia dzieciom fragmentów książki Katherine Applegate pt." Drzewo życzeń". To mądra i ciepła opowieść o inności i tolerancji.

Pewien dąb co roku ozdabiany jest skrawkami papieru, szmatek, a nawet skarpetkami. Każda z tych ozdób to czyjeś marzenie. W pewnym momencie dąb przerwie milczenie i przemówi do ludzi.

Historia niezwykłego drzewa stanowiła punkt wyjścia do naszych aktywności plastycznych oraz wspólnych rozmów na temat talentów, mocnych stron oraz marzeń dzieci. Zerówkowicze stworzyli w grupach nasze własne klasowe drzewa życzeń. A jakie są ich marzenia? Chciałyby móc polecieć w kosmos, by odkrywać nowe planety, mówić wieloma językami by rozumieć wszystkich ludzi na świecie oraz znać mowę zwierząt, stawać się niewidzialnym, polecieć do Afryki i przepłynąć Nil, wybrać się do lasu deszczowego i wspiąć na Mount Everest... marzenia nie mają horyzontów, jeśli tylko odważymy się je spełniać.😀

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.