Zeróweczka szkolna

eTwinning w zeróweczce SP 11

Rozpoczyna się nowy etap dla zerówkowiczów. Wraz ze wspaniałymi nauczycielami z różnych regionów Francji i Polski, pod okiem ambasadorek p. Beaty Wójcik i Kateriny Zinieri zaczynamy edukacyjną przygodę pt.: "Colorful Autumn".
Wychowankowie kl.0 oraz dzieci z zagranicznych szkół zaangażują się w twórcze aktywności. Będzie się działo.🔥💪🏼
Liczę na cudowną współpracę i mam pewność, że z takim zespołem i ambasadorami, nasz wspólny projekt międzynarodowy zostanie zwieńczony sukcesem.
Serdeczne pozdrowienia dla naszego teamu: Chloé, Agaty Sz., Agaty P., Beaty, Kateriny, Nedjma, Tatiana, Mathieu i David 👋

Together, with wonderful teachers from different parts of France and Poland, under the watchful eye of our ambassadors Beata and Katerina, we are starting a new eTwinning project: "Colorful Autumn".
Our pupils from France and Poland will be involved in great activities. I'm sure that together we will enjoy our new multicultural adventure!

Un nouveau projet éducatif arrive à grands pas. J'espère une merveilleuse coopération en compagnie des enseignants français et polonais, très créatifs, engagés et à l'écoute des autres. Je suis convaincue qu'ensemble nous allons achever notre projet commun avec brio!

M. Pietruczuk

eTwinning w zeróweczce SP 11