Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Z radością i entuzjazmem powitaliśmy nową porę roku 😍!
Celebrowaliśmy Dzień Przedszkolaka zajadając się pysznymi goframi, poznając ciekawe zabawy integrujące grupę. Codziennie powstają wielobarwne prace plastyczne. Eksplorujemy nowe smaki, zajadamy się przetworami sezonowymi i uczymy się je sami wytwarzać. Usprawniamy nasze rączki poprzez tworzenie z mas sensorycznych oraz gliny. Za nami klasowa mini sesja fotograficzna w jesiennym klimacie. Jesteśmy twórczy, spontaniczni podczas aktywności na zajęciach. Cieszymy się z darów od Matki Natury oraz z bycia razem w naszej grupie zerówkowej.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.