Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W nowy tydzień wkroczyliśmy energicznym krokiem. Pod okiem trenerki p. Nikoli, dzieci wykonywały ćwiczenia z elementami cheerleading'u, gimnastyki artystycznej, akrobatyki. Dzieci z ciekawością badały lateralizację, czyli większą przewagę jednej strony ciała nad drugą. Nie zabrakło ćwiczeń usprawniających motorykę dużą oraz umiejętność koncentracji uwagi. Dzieci zgodnie przyznały, że bawiły się świetnie i chciałyby poznać jeszcze inne dyscypliny sportowe. 😍

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.