Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Code Week Polska jest częścią Europejskiego Tygodnia Kodowania, który odbył się w tym roku już po raz dziesiąty. Jego celem jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasi uczniowie kodowali indywidualnie, grupowo i w zespołach 2-4 osobowych: na macie, za pomocą tablicy dotykowej oraz rozkodowując obrazki zaszyfrowane kolorami i cyframi. Było przy tym dużo dobrej zabawy! Tak właśnie łączymy przyjemne z pożytecznym! Dla każdego dziecka przewidziano imienny certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu 😃

A. Biegaj, E. Pietruczuk i M. Pietruczuk

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.