Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Dzięki programowi edukacyjnemu: "Czyściochowa Akademia" w atrakcyjny i przystępny sposób pomagamy dzieciom kształtować prawidłowe nawyki higieniczne. Wiedzą już jak właściwie szczotkować zęby i dbać o higienę jamy ustnej. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji modułu nt.pięlęgnacji skóry i dbania o czystość rączek.Wszyscy wiemy, jak prawidłowo należy je myć, aby chronić je przed rozprzestrzenianiem się złych bakterii.

Dzieci obejrzały filmiki edukacyjne z bohaterami Czyściochowa, uczyły się piosenki nt.mycia dłoni. Bawiły się dziś w mydłomena, superbohatera, który ma moc chronienia nas przed bakteriami i drobnoustrojami. Poprzez aktywność plastyczną przekazały własną wizję jak mogą wyglądać brudne dłonie.👍

M.P.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.