Zeróweczka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Już niebawem nasi zerówkowicze staną się uczniami klas pierwszych. Nadszedł więc czas, na pierwszą wizytę w szkolnej bibliotece i zapoznanie się z księgozbiorem oraz zasadami obowiązującymi czytelników SP 11. Każdy znalazł dla siebie coś ciekawego.
Od września dzieci zaczną wypożyczać swoje pierwsze lektury szkolne oraz w dalszym ciągu rozwijać zainteresowania czytelnicze 🥰 Dziękujemy Pani bibliotekarz Marii Klimuk za dzisiejsze zajęcia i przybliżenie nam postaci Astrid Lindgren. Będąc dzieckiem, mała Astrid uwielbiała czytać książki, wyróżniała się bogatą wyobraźnią. Dzięki ciekawym pomysłom, już w dorosłym życiu, pisała wspaniałe książki dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej i zapoznania się z ekspozycją publikacji poświęconych pisarce oraz bohaterom jej świata literackiego.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.