Biblioteka szkolna

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza od 1 grudnia wszystkich czytelników do jej odwiedzenia. Otwierając ponownie po przeprowadzonym skontrum - rozpoczynamy prezentacją pierwszej wystawy książek zakupionych dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa. Systematycznie będziemy prezentować inne ciekawe książki zakupione w ramach tego przedsięwzięcia. Już dziś wszystkie nowości są dostępne dla czytelników na specjalnych regałach w bibliotece szkolnej. ​

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.