Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Kolejny dzień pełen wrażeń, a to za sprawą Święta Nauczania i Uczenia się w Jedenastce. Oprócz bieżącej pracy z ocenianiem kształtującym, odbyły się kolejne OK. Obserwacje, na których to uczniowie szlifowali język angielski zgodnie z kryteriami sukcesu na lekcjach Pani Eli i Magdy. Młodsi, pod okiem Pani Asi, ćwiczyli wypowiedź ustną i literkę P. Lekcje odbyły się według okejowych scenariuszy, a zawarcie elementów oceniania kształtującego zapewniła uczniom osiągnięcie sukcesu.

Do zobaczenia jutro!

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.