Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

 

Środa upłynęła pod znakiem debaty uczniowskiej, podczas której młodzi uczniowie, bardzo świadomi tego, jak i po co chcą się uczyć wzięli udział w spotkaniu, którego celem była rozmowa na temat oceniania kształtującego w SP 11. Spędzony wspólnie czas pozwolił na wypracowanie KODEKSU nauczania i uczenia się, który zostanie przedstawiony nauczycielom, a jego założenia wzięte pod uwagę przy planowaniu kolejnych kroków z OKejem. Po południu nauczyciele spotkali się podczas ROZMÓW O NAUCZANIU, gdzie rozważali jak na stałe wprowadzić do praktyki szkolnej pozyskiwanie IZ od ucznia i na jej podstawie modyfikować dalsze nauczanie.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.