Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

425 4ea97Idea tego Święta z pewnością na stałe wpisze się w kalendarz uroczystości szkolnych. Dzięki różnorodnym działaniom skorzystać z wielu okazji do refleksji nad metodami i technikami uczenia się i nauczania miał każdy! Zaczęliśmy OK. obserwacjami, które odbyły się w poniedziałek i wtorek, a dzięki nim nauczyciele dzielili się swoim warsztatem doświadczeń, a obserwatorzy brali z lekcji coś dla siebie. Debata uczniowska i rozmowy o nauczaniu pokazały, że edukacja młodych pokoleń powinna być na stałe poddawana pogłębionej refleksji, a wyciągnięte wnioski pozwolą na doskonalenie tego procesu.

W czwartkowe popołudnie, społeczność SP 11 podsumowała działania, które miały miejsce w szkole w ubiegłych dniach, w czasie Święta Nauczania i Uczenia się. Dzień upłynął pod znakiem lekcji otwartych dla małych grup rodziców oraz wypracowania dalszych kierunków rozwoju naszej szkoły. Dzięki otwartości nauczycieli i ich chęci do modyfikowania swojego warsztatu pracy oraz uświadamiania ucznia czego i jak się uczy – powstał zbiór wskazówek do dalszej pracy. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w to wydarzenie, którzy dzięki udziałowi w lekcji i swoim przemyśleniom wspomagają nas w drodze do podnoszenia jakości pracy placówki.

W ciągu dnia, wszystkie klasy wzięły udział w dniu z wychowawcą, podczas którego zgłębiano tajniki skutecznego uczenia się oraz projektowano plakaty na temat oceniania kształtującego na różnych lekcjach. Prace można podziwiać na szkolnym holu – zostaną tam jeszcze długo, aby przypominać nam jak wiele osiągnęliśmy w tym dążeniu do bycia Szkołą Uczącą Się.

iuo 1ac45W tym ważnym wydarzeniu, które jest częścią programu Całościowy Rozwój Szkoły poziom 2, towarzyszyła nam Nasza nieoceniona Asystentka Aneta Kotlenga, która czuwała nad przebiegiem uroczystości. Dziękujemy!

Do zobaczenia za rok!

Społeczność Jedenastki

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.