Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel
TIKTOK naszej szkoły

Od kilku miesięcy nasza Jedenastka prężnie działa na swoim koncie english_in_sp_11 na TIK TOKU pokazując, że media społecznościowe mają także wymiar edukacyjny. Dzięki filmikom kręconym w szkole promujemy SP11 w przestrzeni online. Zachęcamy do obejrzenia ciekawego materiału, który oprócz promocji, również uczy np. języka migowego. Dzięki działaniom naszych uczennic pod opieką p. Kasi Buczko – studentki PWSZ Elbląg, która odbywa w naszej szkole praktykę nauczycielską – inni użytkownicy mogą zobaczyć jak pracujemy metodą projektu, czy ocenianiem kształtującym.

Brawa dla Zuzi, Mai, Ani, Gabi i Ali oraz innych pomocnic, a chętnych uczniów zapraszamy do współpracy i komentowania!

 https://www.tiktok.com/@english_in_sp_11

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.