eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

SP 11 po raz kolejny odznaczona Europejską Odznaką Jakości

Miło nam poinformować, że projekty e-Twinning "Recycling Will Be Amazing" i "Stemtale" realizowane w zeróweczce szkolnej w ubiegłym roku szkolnym, zostały odznaczone Europejską Odznaką Jakości. Oznacza to, że praca zarówno uczniów, jak i nauczycieli osiągnęła najwyższy europejski poziom.

W trakcie realizacji projektów uczniowie mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje językowe, umiejętności wykorzystywania TIK, pracować metodą STEM, dzięki której w kreatywny sposób odkrywali prawa fizyki, inżynierii, czy matematyki. Metoda ta daje możliwość pracy wielozmysłowej, która dzięki wykorzystaniu obydwu półkul mózgowych pozwala na szybsze i efektywniejsze przyswajanie zdobytej wiedzy. Ponadto uczestnicy projektu nabyli umiejętność pracy w zespole, konstruktywnego wyciągania wniosków, logicznego myślenia, jak również ćwiczyli swoją kreatywność i wyobraźnię.

Gratulujemy uczniom zeróweczki z rocznika 2021/2022 tak wysokiego wyróżnienia. To dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu udało się osiągnąć to odznaczenie.

Zachęcamy do obejrzenia blogów projektów:
http://rwbamazing.weebly.com/
https://stemtale.weebly.com/

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.