eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu otrzymała Europejską Odznakę Jakości za realizację projektu w ramach działań na międzynarodowej platformie współpracy szkół – eTwinning. Nasza Szkoła ma bardzo bogate doświadczenie na arenie europejskiej jako laureat wielu Odznak Jakości czy tytułu Szkoły eTwinning, i tym razem również została doceniona.

Niniejszą Odznaką uhonorowano 356 projektów w kraju, i tylko kilka w województwie – to wielki sukces szkoły!

W projekt pt. "DIGI TOWN" zaangażowali się uczniowie klas 6, którzy współpracowali z rówieśnikami ze szkół z Grecji, Włoch, Turcji, Serbii, Gruzji i Mołdawii. Celem tych innowacyjnych działań było rozwinięcie kompetencji językowych i komunikacyjnych, ćwiczenie umiejętności posługiwania się narzędziami TIK. Kolejną wartością dodaną projektu jest kształtowanie postaw tolerancji, otwartości na inne kultury czy możliwości obcowania z uczniami szkół z całej Europy bez konieczności podróżowania.

Wśród działań projektowych znalazło się między innymi wspólne tworzenie logo projektu podczas videokonferencji, opracowanie własnego dowodu tożsamości z wykorzystaniem narzędzi online, ułożenie hymnu projektu czy napisanie ebooka z historyjką o bezpieczeństwie w sieci. Dzięki realizowaniu tych działań w międzynarodowej współpracy, uczniowie rozwijali również kompetencje miękkie, takie jak nawiązywanie relacji, dzielenie się zadaniami, współpracę w zespołach czy wypracowanie spójnego efektu.

Gratulujemy Naszym Uczniom wspaniałego osiągnięcia i cieszymy się z takich sukcesów.

https://etwinning.pl/aktualnosci/356-europejskich-odznak-jakosci-dla-polskich-etwinnerow

{/source}

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.